سررسیددیجیتال برای نوشتن

سر رسید دیجیتال

سرانجام بعداز مدتها که تصمیم بر نوشتن داشتم،با آشنا شدن کانال تلگرامی اقای شاهین کلانتری و مطالعه روزانه وبلاگ ایشان و همین طور وبلاگ اقای محمدرضا شعبانعلی تصمیم بر تاسیس وبلاگ و نوشتن گرفتم.

راستش همچنان با کمی ترس جلو میروم،ترسی که منشا آن را نمیدانم چیست.احتمالا به این خاطر است که کارتازه ای را شروع کرده ام و نمیدانم چه خواهد شد!

با این حال هدفم از نوشتن و انتشار آن درفضایی که میدانم هیچ یک از دوستان و اطرافیانم در حوالی آن قدم که هیچ نخواهند زد بلکه اگر به آن ها آدرس کلبه خودم در دهکده جهانی را بدهم و دعوتشان کنم که به من سری بزنند،ترجیح خواهند داد که در سیاه چاله های اینستاگرام پرسه بزنند و لذت دورهم بودن و گپ و گفت و خنده و شادی و البته تفکر و تامل را از خود دور خواهند کرد،این است که خودم را از نیستی این جهان جدا ساخته و خودرا بیشتر بشناسم.

نمیدانم شاید فانتزی باشد ولی حتی اگر یک درصد هم احتمال وقوع آن باشد باز ارزشش را دارد.

در یکی از پست های آقای شعبانعلی که یادم نیست دقیقا درمورد چه چیزی بود کلمه ای را به یاد دارم که همان موقع برروی تکه ای کاغذ نوشتمش تا مبادا از یادببرم.

سررسید دیجیتال،کلمه ای وسوسه انگیز برای نوشتن.چند روزی  جلوی چشمانم هست و نمیدانم باید درچه مورد بنویسم،تنها چیزی که میدانم فقط نوشتن است.

اما فکرمیکنم که درمورد سبک زندگی،تفریح،کسب وکار،خواندن،نوشتن،سخنرانی،توسعه فردی،انگیزه،حقیقت،روان شناسی،کسب درامد،مهربانی،ارتباطات و هرآنچه را که مرا وادار به نوشتن کند باید بنویسم.

احتمالا قسمتی را ایجاد خواهم کرد که درآن خاطرات خودم را به تصویر بکشانم،البته میدانم که ممکن است تا مدتها یا شایدهم هیچ وقت کسی گذرش به این کلبه ی درویشی نیفتد و یا اگر هم راه را گم کرده و برای پرسیدن ادرس آمده بود شاید این قسمت برایش جذاب نباشد اما قطعا یکی از جذابترین قسمت ها برای من خواهد شد.

تا مدت سه ماه هفته ای دو پست منتشر خواهم کرد،برای شروع خوب است.نه آنقدرزیاداست که اول کارناامید شوم،نه آنقدرکم که هیچ لذتی نصیبم نشود.

درکنار نوشتن و انتشارکردن،روزی نیم ساعت مطالعه را هم خواهم داشت.علاوه بر این که درجنبه های مختلف زندگی کمکم کرده است،قطعا در نوشتن هم کمکم خواهدکرد.

این اولین پست من خواهد بود که در غروب اول مهرماه سال یک هزارو سیصدو نودو هفت نوشته ام و ثبت خواهم کرد.ممکن است ده سال دیگر این پست را ببینم و بخوانم و کمی مرا به تفکر و تامل وادارد که چقدر تغییرکرده ام.

به امید تغییرات درجهت رشد و توسعه و تفکرو تامل.

8 thoughts on “سر رسید دیجیتال

  1. چقدر خوشحالم که سایتت رو راه انداختی
    مطمئن باش که من و دیگران به سایتت سر می زنیم و قطعا گذرمان به این کلبه درویشی می افتد 😉
    ینویس تا زنده بمانی و دیگران را زنده کنی.

    موفق باشی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *